نمایشگاه دست سازه ها

جشنواره علمی-پژوهشی

قابل توجه دانش آموزان متوسطه اول و متوسطه دوم به مناسبت روز ملی آزمایشگاه و اهمیت آزمایش در یادگیری علوم تجربی مسابقه ای به شکل زیر برگزار می شود:
دانش آموزان یکی از آزمایشهای کتاب علوم یا کتاب آزمایشگاه یا مرتبط با موضوعات کتاب درسی را در منزل یا مدرسه یا پژوهش سرا انجام دهند و فیلم آن را که تا 5 دقیقه باشد به آی دی @physics_motee در شاد ارسال کنند.
به نفرات برگزیده پس از داوری آثار، لوح تقدیر و جوایزی اهدا خواهد شد. همچنین به مدیر مدرسه برای کسب نمره مستمر و پایانی در دروس علوم، آزمایشگاه و تخصصی معرفی خواهند شد.
مهلت ارسال اثر تا 25 آبان است.

Laboratory Day2

قابل توجه دانش آموزان عزیز

پژوهش سرای دانش آموزی برقعی در نظر دارد به مناسبت "هفته جهانی فضا" مسابقات دانش آموزی را در سطح دانش آموزان استان برگزار نماید.

به منظور ارسال آثارمی بایست فرم زیر را در تکمیل نمایید. در آخرین بخش این فرم، قسمتی برای آپلود آثار در نظر گرفته شده است . توجه کنید که نام اثر باید شماره دانش آموزی شما باشد.

لینک فرم ثبت نام و ارسال آثار

World Space Week

پژوهش سرای دانش آموزی برقعی با همکاری گروه فیزیک ناحیه چهار، وبینار تخصصی فیزیک با موضوع اثر فتوالکتریک را در تاریخ 13 اسفند 1399 ساعت 22 از طریق لینک زیر برگذار می نماید.

لبنک شرگت در وبینار

پژوهش سرای دانش آموزی برقعی ب وبینار تخصصی زیست شناسی با موضوع ایمونوپاتوژِنِز کووید-19 را در تاریخ 25 اسفند 1399 ساعت 21 از طریق لینک زیر برگذار می نماید.

لبنک شرکت در وبینار

 همایش تخصصی " کاربرد وزیکول های خارج یاخته ای" در تاریخ 27 مهر ماه 1399 با سخرانی جناب آقای دکتر اسماعیلی از پژوهشکده رویان و با حضور دبیران زیست شناسی استان و دبیران زیست شناسی شاغل در پژوهش سراهای سراسر کشور به صورت مجازی برگزار شد که بسیار مورد توجه و استقبال همکاران محترم قرار گرفت.