نتایج مسابقات دانش آموزی برگزار شده به مناسبت هفته جهانی فضا به شرح زیر اعلام می شود.

 

قابل توجه دانش آموزان متوسطه اول و متوسطه دوم به مناسبت روز ملی آزمایشگاه و اهمیت آزمایش در یادگیری علوم تجربی مسابقه ای به شکل زیر برگزار می شود:
دانش آموزان یکی از آزمایشهای کتاب علوم یا کتاب آزمایشگاه یا مرتبط با موضوعات کتاب درسی را در منزل یا مدرسه یا پژوهش سرا انجام دهند و فیلم آن را که تا 5 دقیقه باشد به آی دی @physics_motee در شاد ارسال کنند.
به نفرات برگزیده پس از داوری آثار، لوح تقدیر و جوایزی اهدا خواهد شد. همچنین به مدیر مدرسه برای کسب نمره مستمر و پایانی در دروس علوم، آزمایشگاه و تخصصی معرفی خواهند شد.
مهلت ارسال اثر تا 25 آبان است.

Laboratory Day2

 به منظور ایجاد انگیزه در دانش آموزان و به پیشنهاد جناب آقای سعاتمندان استاد فیزیک پوهش سرا، مسابقه "ساخت موتور استرلینگ با استفاده از مواد ساده، در دسترس و دور ریز" در پژوهش سرای برقعی برگزار شد. در زیر نمونه های از کارهایی دانش آموزان قابل مشاهده می باشد.

 

قابل توجه دانش آموزان عزیز

پژوهش سرای دانش آموزی برقعی در نظر دارد به مناسبت "هفته جهانی فضا" مسابقات دانش آموزی را در سطح دانش آموزان استان برگزار نماید.

به منظور ارسال آثارمی بایست فرم زیر را در تکمیل نمایید. در آخرین بخش این فرم، قسمتی برای آپلود آثار در نظر گرفته شده است . توجه کنید که نام اثر باید شماره دانش آموزی شما باشد.

لینک فرم ثبت نام و ارسال آثار

World Space Week