همکاران گرانقدر و دانش آموزان عزیز می توانند ویدئو وبینار تخصصی زیست شناسی با موضوع ایمونوپاتوژِنِز کووید-19 را از لینک زیر دریافت نمایند.

لینک دانلود

پژوهش سرای دانش آموزی برقعی ب وبینار تخصصی زیست شناسی با موضوع ایمونوپاتوژِنِز کووید-19 را در تاریخ 25 اسفند 1399 ساعت 21 از طریق لینک زیر برگذار می نماید.

لبنک شرکت در وبینار

پژوهش سرای برقعی با عنوان قطب زیست فناوری استان قم وبیناری با عنوان  آشنایی با زیست فناوری ویژه دانش آموزان استان قم برگزار می نماید.

پژوهش سرای برقعی با عنوان قطب زیست فناوری دانش آموزی در استان قم، جهت آشنایی بیشتر دانش آموزان متوسطه اول و دوم استان قم با زیست فناوری و تشویق آنها به شرکت در مسابقه کشوری وبینار آشنایی با زیست فناوری را برگزار می کند.  
این وبینار با همکاری باشگاه دانش آموزی و قطب کشوری زیست فناوری که زیر نظر معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری فعالیت می کند اجرا خواهد شد.
امید است شرکت دانش آموزان در وبینار زمینه ساز ایجاد انگیزه و تشویق آنها برای شرکت در مسابقات کشوری  باشد.

پژوهش سرای دانش آموزی برقعی با همکاری گروه فیزیک ناحیه چهار، وبینار تخصصی فیزیک با موضوع اثر فتوالکتریک را در تاریخ 13 اسفند 1399 ساعت 22 از طریق لینک زیر برگذار می نماید.

لبنک شرگت در وبینار

 

 با توجه شرایط پیش آمده بدلیل شیوع ویروس کرونا و عدم دسترسی دانش آموزان به آزمایشگاه، پژوهش سرای دانش آموزی برقعی اقدام به برگزاری وبینار "آشنایی و استفاده از نرم افزارهای آموزش مجازی در درس آزمایشگاه" با سخنرانی استاد احمدی فرد نمود تا دبیران محترم با اپلیکیشن ها و نرم افزارهایی آموزش مجازی در درس آزمایشگاه آشنا شوند و بتوانند در کلاس هایی مجازی، انها مورد استفاده قرار دهند. همکاران علاقمند می توانند فیلم های وبینار را از لینک های زیر دریافت نمایند.